Batman Medya Gazetesinin 20. yılı

Batman Medya Gazetesinin 20. yılı
Yayınlama: 20.01.2022 00:50:59
Düzenleme: 20.01.2022 00:52
1.301
A+
A-

Batman’da günlük olarak yayın hayatını sürdüren Batman Medya Gazetesi, gururla dolu 19 yılı geride bıraktı. Doğru, tarafsız ve ilkeli duruşundan ödün vermeyen Batman medya 20 yaşında.

VALİ ŞAHİN VE DİM’DEN KUTLAMA
20 Ocak 2003 tarihinde yayın hayatına başlayan Batman’ın günlük gazetelerinden Batman Medya, 20. Yayın yılına başladı. İmtiyaz Sahipliğini Ercan Arslan ve Yazı İşleri müdürlüğünü Mustafa Seven’in yaptığı Batman Medya Gazetesini ilk kutlayanlar, Vali Hulusi Şahin ve Küresel Gazeteciler Konseyi Genel Başkanı Mehmet Ali Dim oldu. Vali Şahin, “Gazetenizin kuruluş yıl dönümü münasebetiyle başta sizleri ve tüm gazete çalışanlarınızı kutlar,  yayın hayatınızda başarılar dilerim” dedi. Küresel Gazeteciler Konseyi Genel Başkanı Mehmet Ali Dim ise, şunları belirtti; “Batman’ın köklü gazetelerinde Batman Medya gazetesi 19. yayın yılını geride bırakıp, 20. yayın yılına giriyor.
Batman Medya Gazetesini Ercan Arslan şahsında tüm çalışanlarını tebrik eder, nice başarılı yayın yılları dilerim.” Batman Medya gazetesinin 20. yeni yayın yılına girdiğini belirten İmtiyaz Sahibi Ercan Arslan da, “Babam merhum Enver Arslan’ın öncülüğünde mesleğe başladık ve bugünlere gelmek kolay olmadı, çok yorucu bir yoldu.  30 Yıla yakın bu işi yapan birisiyim. Kendimi hep gazeteci gibi hissettim, hala elimde telefon canlı yayın yaparım, fotoğraf çekerim, gazeteciliğin emekçisiyim, kendimi patron olarak görmüyorum. O bakımdan Batman Medya bugünlere çok emek verilerek geldi. Yılların verdiği tecrübe ve okurlarımızdan aldığımız gurur ile tarafsızlık çizgisinde, haberi en doğru ve en çabuk şekilde vatandaşlara aktarmaya devam edeceğiz. Basın ilkelerinden ayrılmadan, dürüst ve tarafsız yayınımızı devam ettireceğiz. Aradan tam 19 yıl geçti. Bugün itibariyle 20. yayın yılımıza giriyoruz. Bugüne gelmemizde çok kişinin emeği var. Herkese buradan tek tek teşekkür ederim” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.