CZN Burak hastaneden paylaştı! Burak Özdemir’in sağlık durumu nasıl?

Ünlü şef Burak Özdemir sevenlerini korkuttu. CZN Burak olarak tanınan fenomen şef hastane odasından bir paylaşımda bulundu. Peş peşe operasyonlar …

CZN Burak hastaneden paylaştı! Burak Özdemir’in sağlık durumu nasıl?
Yayınlama: 15.11.2021 00:02:09
779
A+
A-

Ünlü şef Burak Özdemir sevenlerini korkuttu. CZN Burak olarak tanınan fenomen şef hastane odasından bir paylaşımda bulundu. Peş peşe operasyonlar geçiren Özdemir’in sağlık durumuna dair ablası açıklama yaptı.

Sosyal medyada CZN Burak adıyla tanınan ve Instagram’da 30 milyona yakın takipçisi bulunan Burak Özdemir, sevenlerini korkutan bir paylaşımda bulundu. Büyük bir restoran zincirinin sahibi olan Burak Özdemir’in hastane odasında yatarken fotoğrafını paylaşması görenleri üzdü. 

AMELİYAT OLDU

Sosyal medya hesaplarından paylaşım yapan Özdemir, ameliyat olduğunu duyurdu:

 ”Ufak bir ameliyat geçirdim. Birbirinden güzel iyi dilekleriniz için Allah razı olsun çok teşekkür ederim.”

Operasyon sebebi henüz bilinmeyen Özdemir hakkında ablası, kardeşinin ikinci bir operasyon geçirdiğini belirterek Instagram hesabından kendisine çok sayıda mesaj ve geçmiş olsun dileklerinin gelmesi üzerine şöyle bir açıklamada bulundu:

”Burak çok iyi. Ufak bir operasyon daha geçirdi. Mesajlarınıza henüz cevap veremiyor ama bütün bunların hepsini ona iletmeye çalışıyorum. Hepinize çok teşekkür ediyor. Ben ablası”

İstanbul’daki özel bir hastanede ameliyat olan Özdemir’in bir süre daha tedbir amaçlı hastanede kalacağı ve sağlık durumunun ise iyi olduğu öğrenildi. 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.