Gülün kokusuyla sevginizi hissettirin!

Hediye önerisi olarak Sinoz Kozmetik Gül Bahçesi Koleksiyonu alabilirsiniz. Gülün faydaları ve özelliklerini okuyabilirsiniz.

Gülün kokusuyla sevginizi hissettirin!
Yayınlama: 16.08.2021 20:16:44
945
A+
A-

En çok kimi seviyorsunuz? Kendinizi, annenizi, eşinizi veya bir dostunuzu… Sevginizi, gülün harika kokusuyla ifade edip, hissettirmeye ne dersiniz? Cevabınız, “Evet, istiyorum” ise; sizin için mis kokulu bir önerimiz var!

 

Yaklaşan 14 Şubat Sevgililer Günü’nde hediye ettiğiniz kişinin hayatına daha çok mutluluk ve güzellik getirecek bir set alabilirsiniz. Peki, bu nedir? diye düşünüyorsanız; “Sinoz Kozmetik Gül Bahçesi” serisini, sizler için hazırladı.

Gül Bahçesi Serisi, gül kokularının gününüze eşlik edeceği özel ürünlerle dolu: Duş jeli, el kremi, vücut losyonu, spreyi ve pürüzsüz bir ten için bakım peelingi… Ne dersiniz? Sinoz Kozmetik Gül Bahçesi ile ruh, zihin ve bedeni güzellik ile sarmak ister misiniz?

Bitki bilimi alanında İsviçre, Türkiye ortak yapımı “Fitoterapi” ve New York Üniversitesi’ndeAromaterapi” eğitimlerine sahip E. Arzu Şendoğan; frekansı en yüksek çiçek olan gülü, siz ve sevdiklerinizin sağlığı, huzuru için tavsiye ediyor.

#EvdeKal dediğimiz günlerde, kendimize ve sevdiklerimize daha iyi bakmak için Sinoz Gül Bahçesi Serisi, harika bir seçim olabilir. Ayrıca, evde stresten arınmak ve daha iyi hissetmek için FlowerTherapy, mum ve oda kokusu gülün romantik notalarını, size ulaştırıyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.