HÜDA PAR üniversite öğrencilerinin stantlarını ziyaret etti

HÜDA PAR üniversite öğrencilerinin stantlarını ziyaret etti
Yayınlama: 15.10.2022 14:24:02
Düzenleme: 15.10.2022 14:30
879
A+
A-

HÜDA PAR Batman Merkez İlçe Başkanı Muhammet Şerif Durmaz ve beraberindeki heyet, Batman Üniversitesi’nde “Öğrenci Toplulukları Tanıtım Günleri” için kurulan stantları ziyaret etti.

Merkez yerleşkesinde kurulan öğrenci stantlarını gezerek üniversite öğrencileriyle hasbihal eden HÜDA PAR heyeti, öğrencilerden toplulukların faaliyetleriyle ilgili bilgiler aldı.

Batman Üniversitesi’nde birçok öğrenci topluluğu olduğuna dikkat çeken Merkez İlçe Başkanı Durmaz, öğrencilerin bu topluluklar sayesinde farklı tecrübeler edindiklerini kaydetti.

Öğrenci topluluklarının stantlarını ziyaret ettikten sonra değerlendirmelerde bulunan Durmaz, Batman Üniversitesinin öğrenci odaklı etkinliklere ev sahipliği yapmasının önemli olduğuna dikkat çekti.

Durmaz, üniversitelerde yapılan etkinliklerin öğrencilerin akademik kariyerlerine katkı sağlaması gerektiği gibi manevi gelişimlerine de katkı vermesinin gerekli olduğunu belirtti.

Durmaz son olarak, “Yapılan etkinliklerin öğrenci kardeşlerimizin akademik, sosyal ve bilimsel çalışmalarına katkı sunması gerektiği gibi manevi gelişimlerine de katkı sunması gerekmektedir.

İkisinin bir arada olması, nitelikli ve manevi değerlerine bağlı bir neslin yetişmesini sağlayacaktır.” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.