HÜDA PAR’ın düzenleyeceği park programına davet

HÜDA PAR’ın düzenleyeceği park programına davet
Yayınlama: 03.09.2022 01:42:29
405
A+
A-

HÜDA PAR Batman Merkez İlçe Başkanlığı, yarın (Pazar) saat 17.00’de düzenleyecekleri park programına tüm halkı davet etti.

Açık alan park programında çekiliş ve hediyelerin olacağının belirtildiği açıklamada, bu seneki temanın “HÜDA PAR’ın Siyaset Anlayışı” olarak belirlendiği ifade edildi.

“Bu seneki tema HÜDA PAR’ın Siyaset Anlayışı”

Yazılı olarak yapılan açıklamada, “HÜDA PAR Batman Merkez İlçe Başkanlığı olarak son dört yıldır Ağustos ve Eylül aylarında park programları organize etmekteyiz. Bu sene de parklarda “4. Geleneksel Park Buluşmaları” adıyla programlar düzenleyeceğiz. Park programlarımızda daha önceki senelerde “Gençlik Tasavvuru”, “Uyuşturucuya Karşı Farkındalık Oluşturma” ve “Erdemli Bir Neslin İnşası” temalarını belirlemiş ve belirlediğimiz temalarla ilgili programlar düzenlemiştik. Bu sene belirlediğimiz tema ise “HÜDA PAR’ın Siyaset Anlayışı” başlığı olacaktır.” ifadelerine yer verildi.

“Tüm halkımızı programımıza davet ediyoruz”

İlahi ve marşların olacağı programla ilgili şu detaylara yer verildi;

“Bu seneki park programlarımızın ilki 28.08.2022 Pazar saat 17.00’de Hürriyet Mahallesindeki Şerzan Kurt Parkında olacaktır. Açık alanda yapacağımız programda, ilahi sanatçılarının seslendireceği marş ve ezgiler, günün önemine binaen yapılacak konuşma ve ayrıca çekiliş ve kura sonucu hediyeler olacaktır. Tüm Batmanlı halkımızı düzenleyeceğimiz açık alan park programımıza davet ediyor, programımızın hayırlara vesile olmasını diliyoruz.”

HÜDA PAR’ın düzenleyeceği park programına davet

HÜDA PAR’ın düzenleyeceği park programına davet

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.