Kozluk Heyetinden BATSO’ya “Tebrik Ziyareti”

Kozluk Heyetinden BATSO’ya “Tebrik Ziyareti”
Yayınlama: 29.10.2022 13:54:03
340
A+
A-

Kozluk iş insanları, muhtarlar ve kanaat önderlerinden oluşan heyet Batman Ticaret ve Sanayi odası (BATSO) Başkanı Abdulkadir Demir ve yönetimine “Tebrik Ziyareti”nde bulundu.

Kozluk Seçimi Komisyonu üyeleri, muhtarlar ve de kanaat önderlerinden BATSO Başkanı Abdulkadir Demir ve yönetimine “hayırlı olsun” ziyareti gerçekleştirdi.

Kozluk heyetini Başkan Demir ve de yönetim kurulu üyeleri karşıladı

Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette kurul sözcüsü Servet Barlık, Demir ve yönetimi tebrik ederek başarı temennilerinde bulunmuş oldu.
Başkan Demir ve yönetimi tarafınca yakın alaka ile karşılanan Kozluk heyeti adına konuşan Heyet sözcüsü Servet Barlık, “Kozluk ilçemiz üç dönemdir Abdulkadir Başkan ile hareket etmektedir. İlçemizin bu birlik beraberliği yardımıyla başarı kaçınılmaz oluyor. Yeni yönetime başarılar diliyoruz. Batman’a hayırlı hizmetler yapmalarını temenni ediyoruz. Dedi.

BATSO Başkanı Demir, Barlık ve Kozluk heyetine ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti. Demir, kendilerini bu göreve layık bulan BATSO üyeleri ve de halka teşekkür ederek, Batman halkı ve üyelerine kaldıkları yerden hizmet ve projelerine devam edeceklerini belirtti.
Ziyaret karşılıklı iyi niyet ve temennilerle geçti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.