Memocan ayakkabı 500 gencin yüzünü güldürdü

Memocan ayakkabı 500 gencin yüzünü güldürdü
Yayınlama: 16.08.2021 12:06:24
820
A+
A-

Batman Gençlik Merkezi üzerinden, il genelinde Kurban Bayramı öncesi ve sonrası tespit edilen ihtiyaç sahibi 500 gence ilimizin tanınan ayakkabı markalarından Memocan Ayakkabıcılık, gençlerin yüzünü güldürerek örnek bir davranışa imza attı.

Gençlere 500 Ayakkabı?

Batman’da 500 gencin yüzünü güldürerek örnek bir davranışta bulunan Memocan Ayakkabı sahipleri Mehmet Avşin, Enes Avşin ve Metin Avşin Kardeşleri iş yerinde ziyaret eden Gençlik Hizmetleri Müdürü İbrahim Rüzgâr, teşekkür plaketi takdim ederek onure etti. Rüzgâr yaptığı açıklamada;

“Esnaflarımızın bu tür örnek davranışları bizleri son derece mutlu ediyor. Kurban Bayramı Öncesi ve sonrasında tespit edilen gençlere Memocan Ayakkabıcılığın verdiği ayakkabıları hediye ettik. Mutlulukları görülmeye değerdi. Evlerine kadar ziyaret ettiğimiz gençlerimizin hayır dualarını aldık. Memocan Ayakkabıcılığın sahipleri hayırlı bir işe vesile oldular. Bizde onları iş yerinde ziyaret ederek gençlerimiz adına teşekkür edip, hediyelerinin anısına plaket takdim ettik. Allah hepsinden razı olsun. Umarım bu örnek davranış, diğer esnaflarımızın da duyarlı olmasına vesile olur.” diye konuştu.

Yapılan ziyarette Şube müdürü Mehmet Çiftçi, Gençlik Liderleri ve Gönüllü Gençler de hazır bulundu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.