Monaco Shaktar Donetsk Şampiyonlar Ligi maçı canlı izle

Monaco Shaktar Donetsk Şampiyonlar Ligi maçı canlı izle
Yayınlama: 17.08.2021 20:41:46
Düzenleme: 17.08.2021 20:46
663
A+
A-

Fransa liginin devi AS Monaco ile Ukrayna’nın en önemli takımlarından Shakhtar Donetsk ilk maçta karşı karşıya geliyor. İki dev kulübün mücadelesini izlemek isteyenler de yayın bilgilerini araştırarak öğrenmek istiyor. AS Monaco Shakhtar Donetsk Şampiyonlar Ligi Play-off maçı canlı izle alternatifleri ve batmansöz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Avrupa kıtasının kulüpler bazındaki en büyük futbol organizasyonu Şampiyonlar Ligi’nde adım adım gruplara doğru gidiliyor. Son adım olan play-offlarda mücadele edecek takımlardan ikisi bugün 2. Louis Stadyumu’nda kozlarını paylaşacak.

Fransa liginin devi AS Monaco ile Ukrayna’nın en önemli takımlarından Shakhtar Donetsk ilk maçta karşı karşıya geliyor. İki dev kulübün mücadelesini izlemek isteyenler de yayın bilgilerini araştırarak öğrenmek istiyor. AS Monaco Shakhtar Donetsk Şampiyonlar Ligi Play-off maçı canlı izle alternatifleri ve batmansöz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

AS Monaco Shakhtar Donetsk Şampiyonlar Ligi maçı ne zaman ve saat kaçta?

Türkiye’de de takipçisi bulunan iki takımın mücadelesine sahne olacak AS Monaco Shakhtar Donetsk maçı saat 22.00’de başlayacak ve batmansöz’den canlı yayınlanacak. Karşılaşmayı izlemek isteyenlerin platform üyeliği bulunması gerekmektedir.

Monaco-Shaktar Donetsk maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda ? (Şampiyonlar Ligi play-off maçı)

AS Monaco Shakhtar Donetsk Şampiyonlar Ligi maçı ne zaman ve saat kaçta?

Türkiye’de de takipçisi bulunan iki takımın mücadelesine sahne olacak AS Monaco Shakhtar Donetsk maçı saat 22.00’de başlayacak ve batmansoz.com’dan canlı yayınlanacak. Karşılaşmayı izlemek isteyenlerin platform üyeliği bulunması gerekmektedir.

AS Monaco Shakhtar Maçını Canlız İzlemek için tıklayın

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.