Özdemir: Teşekkürü sandıkta görmek istiyoruz

Özdemir: Teşekkürü sandıkta görmek istiyoruz
Yayınlama: 17.09.2021 15:06:40
Düzenleme: 17.09.2021 15:07
689
A+
A-

Kente birçok proje kazandırdıklarını belirten Ak Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, vatandaşların teşekkür ettiğini, ancak artık teşekkürü sandıkta görmek istediklerini belirtti.

‘BELEDİYE, DAHA PLANLI ÇALIŞMALI’

İl Başkanı Akif Gür, İl Genel Meclis Başkanı Vahap Akbaş ve teşkilat mensuplarıyla birlikte ziyaret eden Batman Milletvekili Ziver Özdemir, yapılan çalışmalar, sorunlar ve şikayetleri değerlendirdi. Son günlerde yüksek elektrik faturaları ile ilgili artan şikâyetleri değerlendiren Özdemir, vatandaşların mutlaka hakkını aramak için itiraz etmesi gerektiğini belirtti. Özdemir,

“Bir usulsüzlük varsa yakalarına yapışırız. DEDAŞ yanlış yaparsa hesap sorarız” dedi. Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yaşanan huzursuzluk iddialarını da cevaplayan Özdemir, “Bir arkadaşımızı hastanenin başına getirdik, ekibini kurdu. Eğer işini yapmıyorsa değiştiririz. Kanser hastalarının PET çekimi cihazı ihalesini yaptık. Yakın zamanda hastaneye kazandıracağız” diye konuştu. Çokça şikayet alan belediyenin altyapı çalışmalarını da değerlendiren Özdemir, “Daha planlı ve programlı bir çalışma yapılabilir. Müteahhitlerle ilgili yaşanan problemlere şahidim. Ancak yine de bu kadar toz, çukur kabul edilebilir bir durum değil. Vatandaşlar yapılan çalışmalara hizmetlere teşekkür ediyorlar. Ama biz artık teşekkürü sandıkta görmek istiyoruz. Kimse ‘Ak Partililerin milletin içine çıkacak yüzü yok’ diyemez. Biz en sıkıntılı dönemlerde sokaklarda siyaset yaptık ve yapıyoruz” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.