Saksıdaki çiçekleri çaldılar

Saksıdaki çiçekleri çaldılar
Yayınlama: 28.09.2021 02:11:59
1.217
A+
A-

Buldukları herşeyi çalmaya başlayan hırsızlar, geçtiğimiz günlerde bir işyerinin saksılarını çalarken görüntülendi. Hırsızlar bu kez bir camiye ait saksıdaki çiçekleri sökerek çaldılar.

SAKSILARDARN ÇIKARDILAR

Hırsızlar artık neredeyse buldukları herşeyi çalmaya başladılar. Hırsızlık olaylarının arttığı Batman’da geçtiğimiz gün kent merkezindeki bir işyerinin önündeki çiçek bulunan saksılar, kimliği belirsiz kişilerce çalınmıştı. Bu ilginç hırsızlığın ardından bu kez bir camiye ait saksılarda bulunan çiçekler sökülerek çalındı.
Nasıroğlu İş merkezi bitişiğinde bulunan Yıldız Camii görelileri, dün sabah saatlerinde caminin bulunduğu sokaktaki saksılarda çiçeklerin olmadığını farketti. Camiye ait güvenlik kameralarını inceleyen görevliler, sabah 06.30 sıralarında sokağa giren 3 kişinin saksılardaki çiçekleri söktüğünü farketti.
Saniye saniye güvenlik kameralarına yansıyan hırsızlık olayında biri iş tulumu giymiş 3 kişi, sokakta çevreyi kontrol ettikten sonra ahşap saksılarda bulunan zeytin ve çam gibi çiçekleri söktü. Arkadaşı ise sökülen çiçekleri topraktan temizledikten sonda beraberinde getirdiği çuvala koydu. 3 kişi, çaldıkları çiçeklerle birlikte hızla olay yerinden uzaklaştılar.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.