Sesinde Aşk Var oyuncuları kim, konusu nedir? İşte, Sesinde Aşk Var oyuncu kadrosu İZLE

Sesinde Aşk Var oyuncuları kim, konusu nedir? İşte, Sesinde Aşk Var oyuncu kadrosu İZLE
Yayınlama: 17.08.2021 01:13:10
Düzenleme: 17.08.2021 02:05
610
A+
A-

Sesinde Aşk Var filmi, 2019 yılında vizyonda yerini aldı. Müzikal yanı da olan filmin ise başrollerinde olan Burak Tozkoparan ve Hayal Köseoğlu yer alıyor. TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Sesinde Aşk Var oyuncu kadrosunun detayları haberimizde…

SESİNDE AŞK VAR FİLMİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yönetmenliğini Osman Taşçı’nın üstlendiği, hikayesini Hasan Başoğlu’nun kaleme aldığı Sesinde Aşk Var filminin konusu, genç oyuncu ları ile ilgi görmüştü. Okul döneminde yaşanan masumane aşk hikayesi izleyeni etkilemeye hazırlanıyor.

Sesinde Aşk Var filmi İZLE

SESİNDE AŞK VAR FİLMİNİN KONUSU

Deniz’in, okuduğu lise son sınıfında, hayatına tümüyle yön vereceği dönemde, karşısına çıkan Rüzgar’a aşık olarak bütün dengesinin bozulmasının bir hikayesidir. Rüzgar, Deniz’in sesindeki aşkı, tutkuyu ve tadı bulur. Önce sesini duyar ve daha kendisini görmeden aşık olur. Deniz, 17 yaşında, gözü çok başarılı olduğu dersleri dışında hiç bir şeyi görmeyen, cıvıl cıvıl, neşe dolu bir genç kızdır.

Anne babasını çok küçükken kaybeden Deniz, dedesinin hissettirmeden baskılaması ve yönlendirmesi sonucunda kendisini derslerine vermiştir. Oysa Deniz’in en büyük zevki ve yeteneği, şarkı söylemesidir. Fakat dedesi Şükrü, kendi geçmişinde yaşadığı bir travma nedeniyle Deniz’i öyle baskılar ki, Deniz en büyük yeteneğinin bu olduğunu bile fark etmemiştir. Ta ki okula yeni gelen bir rüzgara kapılıp gidene kadar. 18 yaşındaki Rüzgar, elinden gitarı düşmeyen tam bir müzik aşığıdır.

Deniz, Rüzgar’a ve müziğe kendini kaptırıp gerçekten yapmak istediği şeyi keşfetme yolculuğuna çıkar. Bu yolculukta aşkı ona hem kılavuz olacaktır hem de yoldaş. Fakat Deniz’in hiç hesaplayamadığı şey, tüm bu yaşadığı keşif sürecinin dedesinin rahatsızlığını tetiklemesidir.

Deniz kendisini büyüten, tek başına ona aile olan dedesi ile aşkı ve müzik tutkusu arasında bir tercih yapmak zorunda kalır. Deniz, hayatının en zor kararını vermek üzereyken anne ve babasıyla ilgili büyük sırrı öğrenir ve her şey bir anda tersine döner.

Sesinde Aşk Var filmi izle tıkla

Sesinde Aşk Var filmi

SESİNDE AŞK VAR OYUNCULARI

Burak Tozkoparan
Hayal Köseoğlu
Gizem Güneş
Feride Çetin
Mine Çayıroğlu
Mert Denizmen
Cezmi Baskın
Deniz Barut

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.