“Zam duyumları asılsız”

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı (BESO) M. Sıddık Çiftçi, sosyal medya ortamında berber ve kuaförlerde yeni fiyat tarifesinin hakikatı yansıtmadığını dile getirdi.

“Zam duyumları asılsız”
Yayınlama: 04.01.2023 01:26:12
Düzenleme: 04.01.2023 01:32
135
A+
A-

Kamuoyunda dillendirilen yeni saç, sakal tarife fiyatlarının kesinlikle doğru olmadığını dile getiren BESO Başkanı Çiftçi, gazetemize açıklamalarda bulundu. Çiftçi, “Ne Esnaf ve Sanatkarlar Odası, ne Esnaf Odaları Birliği ve nede Valilik tarafınca yeni bir fiyat tarifesi uygulaması yok. Aldığımız duyumların gerçeklikle bir ilgisi yoktur. Şuan gündemimizde olan şey, yaptığımız istişare toplantısından sonrasında fikir birliğine varılan adam berber ve kuaförlerin Pazar günü dinlence edeceğiyle ilgili kararın resmi prosedürlerini tamamlama çalışmamızdır” dedi.

“ESNAFIN TALEBİ VAR”

Şuan yeni fiyat tarifesi olmamasına karşın esnafın fiyat güncellenmesi yönünde taleplerinin bulunduğunu kaydeden Başkan Çiftçi, “Evet esnafın talebi var ve bizler zamanı erişince bu mevzuyu da gündemimize alıp lüzumlu emek harcamayı yapacağız. Ancak bunu belirtmem icap eder ki, kamuoyunda konuşulan duyumların bizimle herhangi bir alakası yoktur” diye konuştu. Haber-Recep Akın

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.