BATSO’DAN, GIDA VE TOPTANCILAR DERNEĞİNE ZİYARET

BATSO (Batman Ticaret ve Sanayi Odası) Başkanı Abdülkadir Demir ve Yönetim Kurulu üyeleri, Batman Gıda Toptancıları Derneğini ziyaret ettiler.

BATSO’DAN, GIDA VE TOPTANCILAR DERNEĞİNE ZİYARET
Yayınlama: 02.02.2023 15:40:21
767
A+
A-

BATSO Başkanı Abdülkadir Demir ve Yönetimini, Batman Gıda Toptancıları Derneği Başkanı Süleyman Emek ve yönetimi karşıladı. BATSO seçimlerinin ardından, çalışmalarını ve ziyaretlerini yoğunlaştırdıklarını belirten Başkan Demir, kentin kalkınması, lobisinin güçlenmesi, istihdamın artması ve güçlü bir kent şiarıyla canla başla çalıştıklarını söyledi.

“KENTİN BÜTÜN DİNAMİKLERİ ÖNEMSİYORUZ”

“BATSO olarak kentin bütün dinamiklerini önemsiyor ve destekliyoruz.” diyen BATSO Başkanı Abdülkadir Demir yaptığı açıklamada; “Bunlardan bir tanesi de Batman Gıda Toptancıları Derneğidir. Çünkü kentin ekonomisine çok büyük katkıları ve istihdama yönelik anımsanmayacak kadar güçlü kadroları var. Bunların üzerine hep birlikte neler koyabiliriz düşüncesiyle, meslek STK’larının projelerini ciddi anlamda destekliyoruz. Ziyaret amacımız ise, birlikte nasıl başarılı ve geleceğe yönelik projeler yapabilirizdir. Bunun için BATSO olarak her zaman üzerimize düşeni yapıyor ve yapmaya devam edeceğiz. Sıcak ve samimi misafirperverliklerinden dolayı derneğimize BATSO adına teşekkür ediyoruz.” diye konuştu. Başkan Demir ayrıca, meslek gruplarından gelen site talepleri içinde yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını da sözlerine ekledi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.