Sektör Buluşmaları’nın Dördüncüsü:
Okul Servisleri

Sektör Buluşmaları’nın Dördüncüsü:
Okul Servisleri
Yayınlama: 28.08.2021 04:07:24
1.043
A+
A-
Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin’in; şehrin üreticileri, iş insanları ve esnafları ile buluşarak sorunlarını doğrudan dinlemesi için Batman Belediyesi tarafından düzenlenen Sektör Buluşmaları’nın dördüncüsü Batman okul servisleri firma temsilcileri ile gerçekleştirildi.

Batman Okul servisleri görüşmeleri

Bahçelievler Mahallesi 1616 Sokakta bulunan Batman Okul Servisleri yönetim binasında gerçekleşen ‘Sektör Buluşmaları’ programına Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin’in yanı sıra İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Osman Bilgili, Belediye Birim Müdürleri, ilgili kurum müdürleri, Batman Okul Servisleri Yönetim Kurulu Başkanı Hanefi Özgül ile okul servislerinin firma temsilcileri katıldı.
Belediye Sektörlerle Buluşuyor, Batman’ın İş Hacmi Büyüyor” sloganı ile başlatılan programda firma temsilcileri; okul servisleri firmaları için yer tahsisi, servis saatlerinde düzenleme, pasif ruhsatlarının belirlenmesi, korsan araçların tespit edilip işlem yapılması, okul önlerinde park alanlarının oluşturulması gibi konularda talep ve sorunlarını Vali Şahin’e iletti.

Batman’da 63 okul servisi hizmet veriyor

Batman’da faaliyet gösteren 63 okul servisi ve personel taşımacılığı firmasının insan hayatı taşıdığına dikkat çeken Vali Şahin, yeni yayınlanan okul servisleri genelgesine dikkat çekerek özellikle maske, hijyen ve mesafe kurallarına dikkat edilmesini, fazla yolcu taşınmaması, servislerde oturma listesinin oluşturulmasının, ilgili paydaşların bu konuları ciddi bir şekilde takip etmesi gerektiğinin altını çizdi. Vali Şahin, yeni eğitim öğretim yılının herkese hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.