HÜDA PAR’dan ’19 Mayıs’a Doğalgaz’ çağrısı

HÜDA PAR’dan ’19 Mayıs’a Doğalgaz’ çağrısı
Yayınlama: 17.11.2022 13:36:15
509
A+
A-

“Yerel Sorunları Tespit ve Çözüm İçin Takip” projesi kapsamında 19 Mayıs Mahallesini ziyaret eden HÜDA PAR Batman Merkez İlçe Başkanı M. Şerif Durmaz, mahalle sakinlerinin doğalgaz talebinin karşılanması gerektiğini belirtti.

Mahallede birçok ziyaret ve görüşme gerçekleştiren Durmaz ve beraberindeki heyete vatandaşlar birçok sorun ve istek iletti.

HÜDA PAR’ın sorunların çözümü için kendilerini ziyaret etmesinden dolayı memnuniyetlerini dile getiren mahalle sakinleri, bir an önceden mahallelerine doğalgaz hattı çekilmesini beklediklerini söylemiş oldu.

“Vatandaşlar mahallelerine doğalgaz hattının çekilmesini istek ediyor”

Mahallede var olan sorunlara dikkat çeken Durmaz, “19 Mayıs mahallesinin en önemli problemlerinden biri doğalgaz sorunudur. Ziyaret ettiğimiz yerlere henüz doğalgaz çekilmemiş. Doğalgaz hattının çekilmemiş olması mahalleliyi mağdur etmektedir. Önümüz kış, havalar bugünlerde daha çok soğuyacak. Odun sobasıyla ısınan aileler hem evlerinin tüm odalarını ısıtamayacak, bununla beraber sobanın zorluğunu ve zahmetini çekmeye devam edecekler. Vatandaşlarımızın talebini önemsiyoruz. Bunun için de yetkililerin ve alakalı kurumların şartları zorlayarak yurttaşlarımızın taleplerini karşılamalarını bekliyoruz.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.