Abdulkadir Demir: Kanunsuz birşey yapmadım

Abdulkadir Demir: Kanunsuz birşey yapmadım
Yayınlama: 07.09.2021 13:10:12
Düzenleme: 07.09.2021 13:12
817
A+
A-

Batman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdulkadir Demir, hakkında çıkan evrakta sahtecilik veya yolsuzluk iddialarına düzenlediği basın toplantısı ile açıklık getirdi.

‘USULSÜZLÜK, YOLSUZLUK YAPMADIM, YAPMAYACAĞIM’ 

Batman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdulkadir Demir, evrakta sahtecilik yaptığı şeklindeki iddialara, düzenlediği basın toplantısında cevap verdi.
Mahkeme ve TOBB’un konuyla ilgili kararları gazetecilerle paylaşan BATSO Başkanı Demir, “Rabbime şükürler olsun, asla ve hiçbir zaman BATSO’da evrakta sahtecilik, yolsuzluk, kanun dışında bir uygulama yapmamışım. Bu konu, BATSO’ra 6 ayda toplantıların yarısından bir fazlasına katılmayan bazı arkadaşlarımızın otomatikman üyeliklerinin düşmesiyle alakalıdır. Bu iki arkadaşımızın düşmesinden sonra o günkü basında çıkan haberler üzerine bizi bu konuda evrak sahteciliğiyle itham ettikleri konudur. Hemen ben TOBB’a bir yazı yazdım ve konuları araştırmak üzere müfettiş davet ettim. Mahkeme kararlarımız burada, ‘kovuşturmaya gerek yok’ deniyor. Bu da TOBB’un müfettiş raporları. Yani Oda’da iddia edildiği gibi ne bir sahtecilik var, ne evrakta herhangi bir yanlış var. Yetmiyormuş gibi de arkadaşlarımız beni dolandırıcılıkla itham etmişler. Kamu kurum ve kuruluşları arkasına alarak beni dolandırıcılıkla itham etmişler. El İnsaf diyorum, başka da bir şey demiyorum” dedi.
Recep Akın

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.