WUSHU’culardan Özperk’e ziyaret

Wushu Doğu ve Güneydoğu Bölge Koordinatörü Abdülaziz Velioğlu, Süleymaniye Wushu Milli Takım Antrenörü Diyar Bekır, İl Temsilcisi Muhammed Velioğlu ve Sakarya ilinde yapılan Geleneksel Wushu Turnuvasında derece icra eden sporcular Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk’i makamında ziyaret ettiler.

WUSHU’culardan Özperk’e ziyaret
Yayınlama: 04.01.2023 01:37:52
553
A+
A-

22-25 Aralık 2022 tarihleri içinde Sakarya ilinde meydana getirilen Geleneksel Türkiye Wushu Şampiyonasında Batmanlı sporcular 2 gümüş ve 1 bronz madalya kazanmıştı. 540 sporcunun katılım sağlamış olduğu turnuvaya Batman adına Hasar İren, Umut Kaplan ve Mahmut Aslan katılım sağlamıştı.

Wushu turnuvası sonucunda Hasan İren Türkiye ikincisi, Umut kaplan Türkiye ikincisi ve Mahmut Aslan ise Türkiye üçüncüsü olmayı başardı.

Turnuvada Türkiye derecesi yapan sporcuları kutlama eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, Wushu’da Batman’ın hak etmiş olduğu yere adım adım yaklaştığını söylemiş oldu.

Wushu Doğu ve Güneydoğu Bölge Koordinatörü Abdülaziz Velioğlu ise kendileriyle yakından ilgilenip misafir eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk’e teşekkür etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.